Хоча зустріч з мишами у вашому житловому приміщенні може бути дуже неприємною, важливо терміново вирішити цю проблему, щоб запобігти подальшим проблемам. Однак, перш ніж робити будь-які дії, важливо розглянути гумані та ефективні методи.

Миші можуть завдати суттєвої неприємності, будь ви дачником або жителем міської квартири. Боротьба з цими дрібними шкідниками має вирішальне значення, оскільки вони не лише переносять хвороби, а й становлять загрозу для ваших запасів продовольства.

Якщо ви помітили мишу на кухні, швидше за все вона прийшла не одна; можливо, десь ще ховаються. Залишати ситуацію на волю випадку – не варіант.

Перш ніж кинутися заводити кішку, варто відзначити, що не всі породи кішок ефективні у боротьбі з гризунами. Аналогічним чином, розкидання отрути вдома становить небезпеку, особливо якщо у вас є домашні тварини.

Отже, яке рішення? Розгляньте можливість походу в будівельний магазин, щоб купити спеціальний клей, що відлякує гризунів, і кілька дощок. Поки вас немає вдома, завітайте до супермаркету за сиром.

Ось простий план.

Змастіть дошки купленим клеєм і помістіть в місцях, де можуть ховатися миші. Посипте пастку шматочками сиру та продовжуйте займатися повсякденними справами.

Миші будуть спокушені спокусливим запахом ласощів і неминуче застрянуть на покритих клеєм дошках. Після упіймання ви можете вирішити, як вчинити з гризунами. Якщо ви віддаєте перевагу гуманному підходу, розгляньте можливість переселення їх подалі від вашого будинку.

Читайте також:

Ви здивуєтеся цьому шикарному поєднанню: рецепт макаронів зі шкварками і сиром

Українських військових потішили квартирами: хто отримає і що треба знати

Він може перетворитися на справжню отруту: за якої температури потрібно зберігати майонез